دانلود موزیک تو زیره لب میگفتی لعنت به این زمستون

دانلود موزیک تو زیره لب میگفتی لعنت به این زمستون

دانلود موزیک تو زیره لب میگفتی لعنت به این زمستون

دانلود موزیک تو زیره لب میگفتی لعنت به این زمستون

ترانه موزیک تو زیره لب میگفتی لعنت به این زمستون

یادت هستو یادت هست اون روزهای زمستون
می رفتیم ما می موندیم تو خلوت خیابون
یادت بیادکه اون شب موهات توو دست من بود
تو سینه ما دو تا چه آتیشی به لب بود
تو نم نمهای بارون با شر شرهای ناودون
تو زیره لب میگفتی لعنت به این زمستون

وای! امروز یکی از هنرمندان مورد علاقمون، یک آهنگ فوق‌العاده جدید منتشر کرده! آهنگ این هنرمند با عنوان تو زیره لب میگفتی لعنت به این زمستون، حتماً شما رو هم شگفت‌زده خواهد کرد. من معتقدم که تو زیره لب میگفتی لعنت به این زمستون، یکی از بهترین‌هایی است که تا به حال منتشر شده. با صدای بسیار دلنشین و قوی، همراه با آهنگی پرانرژی و ترکیبی از ریتم‌های شاد و خوش‌ آهنگ، حتماً شما رو هم شاد و خوشحال خواهد کرد. وقتی این آهنگ رو گوش می‌دید، حس می‌کنید که با یک سفر شگفت‌انگیز به دنیای خودتون برگشتید. صدا و ریتم‌های آهنگ تو زیره لب میگفتی لعنت به این زمستون به شما انرژی و شادابی می‌بخشد و می‌تواند حال و هوای خوبی رو برای شما به ارمغان بیاره.

تو زیره لب میگفتی لعنت به این زمستون برای همه‌ی هوادارانش یک شگفتی بزرگ است. این آهنگ دارای موسیقی زیبا و ترکیبی از ملودی‌های جذاب و هارمونیکال است که با صدای قوی و عاطفی، به یکی از بهترین آثار او تبدیل شده است. بدون شک، تو زیره لب میگفتی لعنت به این زمستون نظر تمامی هوادارانش را به خود جلب کرده و انتظار می‌رود که به یکی از پرطرفدارترین آثار تبدیل شود.

دانلود موزیک تو زیره لب میگفتی لعنت به این زمستون

آهنگ جدید تو زیره لب میگفتی لعنت به این زمستون بدون شک یکی از مهم‌ترین انتشارات این سال در دنیای موسیقی خواهد بود. طرفداران و فن‌ها از این انتشار تو زیره لب میگفتی لعنت به این زمستون بسیار خوشحال خواهند شد زیرا تو زیره لب میگفتی لعنت به این زمستون به دلیل خلاقیت، کیفیت و قدرت صدای خواننده به عنوان یکی از بهترین انتشارات این خواننده تاکنون شناخته می‌شود.

امتیاز بده گلم

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

هنوز امتیازی ثبت نشده رفیق

دانلود از ملودی مانیا نیم بها و نصف حجم برای شما محاسبه می شود.