دانلود موزیک هم خونه اَرشان

دانلود موزیک هم خونه اَرشان

Download New Music Arshan Ham Khoone

دانلود موزیک هم خونه اَرشان

هم خونه اَرشان

ترانه موزیک هم خونه اَرشان

دور از آغوشت عزیزم
کجا بمونم
من یه عمره حرفتو از
چشات می‌خونم
موهاتو وا کن که دریا
بیاد تو خونه‌م
هرچی بغض توی گلوته
ببار رو شونه‌م
ملودی مانیا
همخونه‌‌ی قلبت منم
رفیقه دستت با تنم
بازم بیا همدست شو
با دکمه‌های پیرهنم
نمیتونم
که بمونم
بی هوات
تا بمیرم
جون میگیرم
از چشات
نفسای
من به عطرت
دل‌خوشه
خنده‌ی تو
من و آخر
میکشه

با سلام، به تمامی دوستداران موسیقی، امروز در میان شما هستیم تا به شما موسیقی جدیدی را به نام «هم خونه» معرفی کنیم. این موزیک جدید از نظر آهنگسازی و تنظیم، با داشتن ملودی های شنیدنی و پرانرژی، شما را به خودش جذب می‌کند. صدای قوی و بی‌نظیر اَرشان، احساسی ناب و قابل توجهی در شما به وجود می‌آورد. متن شعر با شور و هیجانی شدید، شما را به دنیای دیگری می‌برد و در همین حال به شما اجازه می‌دهد تا با احساسات خود درگیر شوید. این اهنگ با ریتمی ملایم و آرام با صدایی دلنشین و تلفیقی از سازهای مختلف بسیار دلپذیر است. متنی که با این ریتم آرام با صدای اَرشان شنیده می شود نیز در برگیرنده احساسات مختلفی است که به طور گسترده ای از عشق و امید تا ناراحتی و افسردگی می گوید. مخاطبین و هواداران اَرشان نیز با خوشحالی از انتشار قطعه هم خونه حمایت و پشتیبانی خود را نشان داده اند.

دانلود موزیک هم خونه اَرشان

در کل، هم خونه اَرشان یک ترکیب بی نظیر از شعر، آهنگسازی و خوانندگی بی‌نظیر است که شما را به یک سفر هیجان انگیز درونی می‌برد. هم خونه را به شدت به همه علاقه مندان به موسیقی پیشنهاد می‌کنیم که آن را گوش دهند و از آن لذت ببرند.

If you’re a fan of Arshan, you won’t want to miss his latest music release. Download Ham Khoone for an unforgettable listening experience.

امتیاز بده گلم

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

هنوز امتیازی ثبت نشده رفیق

دانلود از ملودی مانیا نیم بها و نصف حجم برای شما محاسبه می شود.