دانلود موزیک هیت میکس اپیزود ۱ دی جی مهران

دانلود موزیک هیت میکس اپیزود ۱ دی جی مهران

Download New Music DJ Mehran Hit Mix EP1

دانلود موزیک هیت میکس اپیزود ۱ دی جی مهران

هیت میکس اپیزود ۱ دی جی مهران

ترانه موزیک هیت میکس اپیزود ۱ دی جی مهران

با وجود اینکه بیشتر از چندین بار آهنگ دی جی مهران هیت میکس اپیزود ۱ را گوش داده‌ام، هیجان‌ زدگی و شگفتی که از این آهنگ بدست آمده، همچنان در دلم جاری است. برای من این آهنگ یکی از بهترین های سال است و هیجان و انرژی این آهنگ تا به حال را در موسیقی های دیگر به این اندازه تجربه نکرده‌ام. این موزیک در کلیپی ویژه ای اجرا شده که به وضوح نشان دهنده تلاش بی وقفه دی جی مهران برای بهتر شدن و خلق آثار جدیدش است. وی در هیت میکس اپیزود ۱ از ابزارهای مختلف صوتی مانند ویولن، پیانو و گیتار الکتریک استفاده کرده که با هم ترکیب شده و یک صدای بی نظیر را به وجود آورده است.

دانلود موزیک هیت میکس اپیزود ۱ دی جی مهران

موسیقی در این آهنگ از سبک پاپ و الکترونیک الهام گرفته و با تلفیق صداهای آلترناتیو و ریتم های الکترونیکی، بسیار جذاب و زیبا شده است. همچنین، تنظیم موسیقی با بکارگیری سازهای الکترونیکی نوین و در عین حال استفاده از سازهای سنتی ایرانی انجام شده که باعث شده است که آهنگ هیت میکس اپیزود ۱ دی جی مهران بسیار شنیدنی و فریبنده باشد.

If you’re a fan of DJ Mehran, you won’t want to miss his latest music release, Hit Mix EP1. Download it now to hear his newest song.

امتیاز بده گلم

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

هنوز امتیازی ثبت نشده رفیق

دانلود از ملودی مانیا نیم بها و نصف حجم برای شما محاسبه می شود.