دانلود موزیک کمو کمو داود بایگان

دانلود موزیک کمو کمو داود بایگان

Download New Music Davood baygan Kamo kamo

دانلود موزیک کمو کمو داود بایگان

کمو کمو داود بایگان

ترانه موزیک کمو کمو داود بایگان

توه اسپیت چوں
که زمستانا
هنچو وش بوء
که بهاره تو
دل تی دریا انت
گرم و آرامه
منی آرامو
می کراره تو
ملودی مانیا
کمو کمو کمو نزیک بیا
دلا می بزیرو
کمو کمو کمو گیشتر من
تئی مبتلا باں
کمو کمو کمو چاراں من
ترا چیروکانی
کمو کمو کمو بچکنده
بره می گماں نی
مست کنت تی زیبایی
سر من جت په شیدایی
تو منیگه من تیگاں
چونیں وشیں رویایی
دوسته چه دلو جانا
چینچو پرتو کربانا
سر تهی برز و کد رعنا
گپ تهی وش و پر معنا

آهنگ “کمو کمو” با صدای داود بایگان، با ترکیبی از سبک های مختلف موسیقی، به اجرا در آمده است. این آهنگ دارای آرانژمانی متناسب با فضایی پویا می باشد. ریتم آهنگ کمو کمو نیز بسیار قوی و متناسب با مضمون و مفهوم آن است. در این آهنگ، صدای داود بایگان با صدای پر انرژی اش، احساسات و انرژی خود را به گوش شنوندگان منتقل می کند و آنها را در جریان فضای آهنگ قرار می دهد. قسمتی از شعر این قطعه نیز با استفاده از بیت های سریع و بازی با واژگان، احساسات شادی و امید را به شنونده القا می کند. ترکیبی از مضامینی همچون عشق، خوشبختی، آینده و زندگی در آهنگ داود بایگان کمو کمو، به شنونده امید به زندگی و شادی در آینده می دهد.

دانلود موزیک کمو کمو داود بایگان

ملودی کمو کمو نیز با الهام از موسیقی پاپ و سبک‌های موسیقی الکترونیک ساخته شده است. در بیان ترانه نیز از زبان ساده و در عین حال شعری استفاده شده است که به شنونده اجازه می‌دهد با مفاهیم آن ارتباط برقرار کند. موسیقی این آهنگ با ترکیب صداهای الکترونیک و سازهای موسیقی اصیل پاپ، به شنونده احساس آرامش و رضایت می‌دهد. همچنین، توانایی داود بایگان در بیان احساسات و ترکیب آن با موسیقی، باعث می‌شود که شنونده بیشتر در اثر غرق شده و از آن لذت ببرد.

Exciting news for fans of Davood baygan – his latest music release, Kamo kamo, is now available for download. Don’t miss out on his newest track.

امتیاز بده گلم

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

هنوز امتیازی ثبت نشده رفیق

دانلود از ملودی مانیا نیم بها و نصف حجم برای شما محاسبه می شود.