دانلود موزیک دنیای من امین آذر

دانلود موزیک دنیای من امین آذر

Download New Music Amin Azar Donyaye Man

دانلود موزیک دنیای من امین آذر

دنیای من امین آذر

ترانه موزیک دنیای من امین آذر

شب یعنی چشاتو
یعنی نگاه تو
میشه بغل کرد
شب یعنی صداتو
یعنی هواتو
میشه بغل کرد
همه چیت بودم تو بی کسیات
هنوز مونده تو یادت نه
ملودی مانیا
داره کم کم یادت میره
منم اون که زیادت کرد
منم اون که تو روزای بدشم
هنوز خوبیتو یادش نمیره
منم اونکه بیدار میموندم
چشمای تو خوابش بگیره
با تو دنیای من
پر از رنگه فردای من
با تو دنیای من
پر از رنگه فردای من

گوش دادن به موسیقی جدید امین آذر می‌تواند حال و هوای شما را به طور کامل تغییر دهد و به شما انرژی و تحریک بدهد. با گوش دادن به آهنگ دنیای من می‌توانید به جهان دیگری که خود نمی‌توانید تجربه کنید، نزدیک شوید. آهنگ‌ جدید امین آذر به شما کمک می‌کند که از هر روز خسته و خالی از احساسات فرار کنید و به یک دنیای شگفت انگیز و جذاب بروید. موزیکی که توسط امین آذر با واژه هایی جذاب اجرا شود، معمولاً با فضای موسیقی منحصر به فرد و البته شنیداری متفاوتی همراه است. آهنگ دنیای من شامل مضامینی هست که برای شنونده ها اثرات عمیقی دارد. آهنگ فوق العاده دنیای من امین آذر میتواند یک محرک خوب برای هوادارانش باشد که پس از مدتی دوباره صدای امین آذر دوست داشتنی خودشان را میشنوند و میتوانند با موزیک دنیای من خاطره سازی کنند و لذت ببرند.

دانلود موزیک دنیای من امین آذر

به طور کلی، “دنیای من” یکی از آهنگ‌هایی است که هر شنونده‌ای را به خود جذب می‌کند و با صدای بی‌نظیر امین آذر و موسیقی پرشور، به شنونده‌ها احساساتی شگفت انگیز را القا می‌کند. این آهنگ بهترین انتخاب برای آن‌هایی است که به دنبال تجربه شنیدن یک آهنگ جذاب و احساسی هستند.

Upgrade your music library with the newest tracks from Amin Azar. Download Donyaye Man today for a musical experience like no other.

امتیاز بده گلم

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

هنوز امتیازی ثبت نشده رفیق

دانلود از ملودی مانیا نیم بها و نصف حجم برای شما محاسبه می شود.