دانلود موزیک امنه جات شاهین درخشانی

دانلود موزیک امنه جات شاهین درخشانی

Download New Music Shahin Derakhshani Amne Jat

دانلود موزیک امنه جات شاهین درخشانی

امنه جات شاهین درخشانی

ترانه موزیک امنه جات شاهین درخشانی

من هنوز عطر تنت از یادم نرفته
خب بهت فکر میکنم هفت روز هفته
تویی که عشق دلی
نمیزارم که بری
ماه جلوت کم میاره انقده ناز و خوشگلی
خیالت تخته تخت امنه تو جات تو سینم
دل من رفت که رفت برق چشاتو دیدم
نکنه باز یه وقت دلتو بخوام بگی نه
ملودی مانیا
خودتو به جا من بزار
نمیشه انقدر انتظار
میدونی کسیو به جات نمیارم که
یه چی میگم یه چی میشنوی
حالم میشه دیدنی
کنارمی تو که پیشمی
خیالت تخته تخت امنه تو جات تو سینم
دل من رفت که رفت برق چشاتو دیدم
نکنه باز یه وقت دلتو بخوام بگی نه

واقعاً بهترین خبری که امروز شنیدم، انتشار آهنگ جدید از یکی از خواننده‌های برتر مورد علاقه‌ام بود! این آهنگ با نام امنه جات توسط شاهین درخشانی این خواننده پرطرفدار منتشر شده است و مطمئناً شما رو هم هیجان زده می‌کنه. این آهنگ با صدای قوی و فوق‌العاده آهنگسازی شده و می‌تونه شما رو به شدت هیجان زده کنه. صدای شاهین درخشانی با ترکیبی از حساسیت و قدرت، باعث می‌شه که احساس کنید که در دنیایی دیگر قرار دارید. آهنگ امنه جات با ریتم بسیار جذاب و پرانرژی، توانسته است احساساتی مثل شور و هیجان رو در دل شنونده ایجاد کنه. این آهنگ حتماً بهترین گزینه برای سرگرمیه، باعث می‌شه احساس کنید که در یک کنسرت زنده حضور دارید.

دانلود موزیک امنه جات شاهین درخشانی

ترانه‌ امنه جات شاهین درخشانی به خاطر سبک نوشتاری شگفت‌انگیزش، می‌تواند انرژی مثبتی در کنار خود به جای بگذارد. با کلماتی که برای بیان احساسات و عواطف غنی و کامل انتخاب شده‌اند، شنوندگان برای مدتی به دنیایی از خوشبختی و سرخوردگی ناشی از عشق دعوت می‌شوند. این ترکیب شیرین از اصالت و نوآوری موسیقی در آهنگ شاهین درخشانی امنه جات ، یک تجربه‌ی خلاقانه برای هر شنونده به ارمغان می‌آورد. با وجود اینکه برای خلق یک موسیقی جذاب و پرشور، استفاده از واژه‌هایی قدرتمند و با انرژی ضروری است، اما فقط واژه‌ها کافی نیست. اجرای مناسب، آهنگسازی زیبا و استفاده از ابزارهای صوتی مناسب، نیز برای خلق یک موسیقی جذاب و پرشور حیاتی هستند. در اثر امنه جات شاهین درخشانی این امر محقق شده است.

Looking for some new music to set the mood? Download Amne Jat by Shahin Derakhshani for a diverse mix of sounds and genres.

امتیاز بده گلم

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

هنوز امتیازی ثبت نشده رفیق

دانلود از ملودی مانیا نیم بها و نصف حجم برای شما محاسبه می شود.