دانلود موزیک پرچم صلح امیر آزادی

دانلود موزیک پرچم صلح امیر آزادی

Download New Music Amir Azadi Parchame Solh

دانلود موزیک پرچم صلح امیر آزادی

پرچم صلح امیر آزادی

ترانه موزیک پرچم صلح امیر آزادی

تو اوج بی کسی فقط
به تو نگاه می کنم
دنیا علیه تو بشه
از تو دفاع می کنم
صدای خنده های تو
هوای زنده بودنه
سردر قلب من نگات
پرچم صلح میزنه
ملودی مانیا
مردن برای تو برام
مثل عبادت شبه
تو باشی نبض زندگیم
میزنه و مرتبه
به جون هر دومون قسم
تویی تموم باورم
دور نشو از حریم من
من به تو مبتلا ترم

آهنگ پرچم صلح بسیار شگفت‌انگیز و الهام‌بخش است! از اول تا آخر، هر لحظه آن را به یک ماجراجویی دعوت می‌کند. آواز امیر آزادی با صدای شفاف و دلنشین، روحیه و احساس موسیقی را به صورت کامل به مخاطب منتقل می‌کند. همچنین، موسیقی پشتیبانی بسیار خوبی برای آواز امیر آزادی است و با هم ترکیبی بی‌نظیر را ایجاد می‌کنند. این آهنگ با صدای نفس گیر “امیر آزادی” شروع می‌شود، که در کنار آواز ملایم و همچنین اجرای قوی و پرشور، باعث تحول در احساسات شنوندگان می‌شود. آهنگ پرچم صلح سبکی متفاوت و جذاب دارد که با استفاده از اجزای مختلف صدایی مثل محکم بودن درام و بیس، بازی با فضا و حتی صدای دیگر اجزا، ترکیبی جالب و گوش نواز را ایجاد می‌کند. قطعه پرچم صلح حاصل همکاری یک تیم فکری خوب است که با این میزان استقبال مردم، باید منتظر باشیم تا آن را در میکس های مختلف و استوری‌های اینستاگرام ببینیم و بشنویم.

دانلود موزیک پرچم صلح امیر آزادی

در کل، موزیک جدید پرچم صلح با ترکیبی از شعر زیبا، ملودی فوق‌العاده، صدای استثنایی و تنظیم شگفت‌انگیز، می‌تواند به یکی از بهترین‌های موسیقی جدید در سال جاری تبدیل شود. برای علاقه‌مندان به این سبک موسیقی و هواداران امیر آزادی، این موزیک را به شدت توصیه می‌کنیم.

Don’t wait any longer to hear Amir Azadi’s newest music release – download Parchame Solh today and enjoy the latest hits.

امتیاز بده گلم

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

هنوز امتیازی ثبت نشده رفیق

دانلود از ملودی مانیا نیم بها و نصف حجم برای شما محاسبه می شود.