دانلود موزیک نوای کوهسار احسان مهرازدفر

دانلود موزیک نوای کوهسار احسان مهرازدفر

Download New Music Ehsan Mehrzad Navaye Kouhsar

دانلود موزیک نوای کوهسار احسان مهرازدفر

نوای کوهسار احسان مهرازدفر

ترانه موزیک نوای کوهسار احسان مهرازدفر

من نوای کوهسارم گرنمیدانی بدان
بلبل باغ وبهارم گرنمیدانی بدان
رنج بامن درستیزوغصه ازمن درگریز
من به گوشه دردبارم گرنمیدانی بدان
چیست پرسی باب طبعم دربساط عیش ونوش
تشنه بوس وکنارم گرنمیدانی بدان
دوری او مینشاند روزوشبهای دراز
اشک من چشم شرارم گرنمیدانی بدان
ملودی مانیا
چرخ درآب وگ لم گ رد هوس امید عبث پوشیده است
من به چشم اشکبارم گرنمیدانی بدان

در اینجا به معرفی آهنگ جدیدی از یکی از محبوب‌ترین خوانندگان دنیای موسیقی می‌پردازیم که با نام “نوای کوهسار” منتشر شده است. احساس موزیکالیتی که برای هر طرفدار موسیقی الهام بخش است، با انتشار آهنگ جدیدی از احسان مهرازدفر به تازگی بیشتر می‌شود. امروز ما خبری داریم که حتما برای شما جالب خواهد بود! آهنگ جدیدی با عنوان “نوای کوهسار” از “احسان مهرازدفر” منتشر شده است که این آهنگ با ملودی پویا و شنیدنی و شعری دلنشین، حتما به یکی از آهنگ‌های مورد علاقه شما تبدیل خواهد شد.

دانلود موزیک نوای کوهسار احسان مهرازدفر

از طرف دیگر، به منظور دسترسی سریع و آسان به این اثر، ما برای شما لینک دانلود مستقیم و پخش آنلاین احسان مهرازدفر نوای کوهسار را نیز در اختیار قرار داده ایم. با کلیک بر روی لینک دانلود، می توانید به سرعت و بدون هیچ گونه مشکلی، این اثر فوق العاده را دریافت کنید و از شنیدن آن لذت ببرید. همچنین، با کلیک بر روی لینک پخش آنلاین، می توانید بدون نیاز به دانلود، به راحتی نوای کوهسار احسان مهرازدفر را در هر زمانی که دوست دارید، پخش کنید.

احسان مهرازدفر نوای کوهسار برای همه‌ی علاقه‌مندان به موسیقی، یک تجربه‌ی استثنایی و ناب است. به همین دلیل، از شما دعوت می‌کنم تا این آهنگ فوق‌العاده را گوش کنید.

Looking for some upbeat and catchy music? Download Navaye Kouhsar by Ehsan Mehrzad for a fun and enjoyable listening experience.

امتیاز بده گلم

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

هنوز امتیازی ثبت نشده رفیق

دانلود از ملودی مانیا نیم بها و نصف حجم برای شما محاسبه می شود.