دانلود موزیک برگرد بابک بردان

دانلود موزیک برگرد بابک بردان

Download New Music Babak Bardan Bargard

دانلود موزیک برگرد بابک بردان

برگرد بابک بردان

ترانه موزیک برگرد بابک بردان

تو رفتی ولی من هنوزم همونم
با اینکه هنوز جای زخمات رو تنم کبودن سیر کردم همه خاطراتو تنها
نمیرم هر جایی که دو تایی میرفتیم الان
بعدت خیابونا دارن از یادم میبرن
هنوز اون عطری که تو خریدیو میزنم
شاید دوباره بوی آشنارو دادم
شاید یه روز تنگشه دلت بیوفتی یادم
برگرد بزنیم با هم بیرون از این شهر
ملودی مانیا
بریم یجا که هواش بارونیه شب
تنمو بغل بگیری خستگیامو دور کنی
کاش به جا این جهروبحثا کناره هم بودیم
نرفتی بیرون از فکرم حتی یه لحظه
کردی بیشتر از همیشه این تنو خسته دیدی گفتم بدون تو یه روز تموم میشم
کی گفته آخره این قصه ها قشنگ میشن

آهنگ برگرد بابک بردان، با همراهی بهترین تنظیم کننده‌های صنعت موسیقی، با کیفیتی عالی ضبط شده و به راحتی می‌توان آن را در محیط‌های مختلف، از جمله در خودرو، در منزل و حتی در محل کار، گوش داد. با توجه به پرطرفدار بودن بابک بردان، بسیاری از هواداران منتظر انتشار این آهنگ بودند و حالا این آهنگ در حال تبدیل شدن به یکی از پردانلودترین آثار بابک بردان در بازار دانلود موسیقی است. آهنگ برگرد بابک بردان اثری خلاقانه و ماندگار است، که با اجرای قوی بابک بردان، تنظیم قوی و واژه‌های جذاب، می‌تواند احساسات قوی و پایدار در شنوندگانش به وجود آورد.

آهنگ جدید بابک بردان با نام “برگرد”، احساسی و شنیدنی است. با شعری پر از احساس و موسیقیایی پرشور، این آهنگ قطعاً قلب شنونده را به لرزه در می‌آورد. در آهنگ برگرد، بابک بردان با صدای پرقدرت خود، مفهوم دوستی و احساسات عمیق را به شنوندگان القا می‌کند.

دانلود موزیک برگرد بابک بردان

استقبال مخاطبین و دانلود بالای قطعه برگرد بابک بردان خود نیز گواه موفقیت بالای این آهنگ است که باعث شده تا خود بابک بردان نیز رضایت خوبی از خود داشته باشد در تلاش باشد تا حتی کارهای بهتری نسبت به ترانه برگرد تولید و منتشر کند. این روزها که دنیای موسیقی پر شده از خوانندگان جوان و کارهای متفاوت موسیقی و هرکسی برای دانلود بیشتر و بدست آوردن مخاطب بیشتر تلاش میکند، هیچ خواننده ای بیکار ننشسته و تلاشش این است تا در این چرخه بزرگ حرفی برای گفتن داشته باشد.

Ready to experience the next level of music? Download Bargard by Babak Bardan and immerse yourself in his latest creation.

امتیاز بده گلم

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

هنوز امتیازی ثبت نشده رفیق

دانلود از ملودی مانیا نیم بها و نصف حجم برای شما محاسبه می شود.