دانلود موزیک دو تا بال حمید همایونی

دانلود موزیک دو تا بال حمید همایونی

Download New Music Hamid Homayooni Do Ta Bal

دانلود موزیک دو تا بال حمید همایونی

دو تا بال حمید همایونی

ترانه موزیک دو تا بال حمید همایونی

قد دلتنگیام حتی
دریا هم پیشش کوچیکه
خونه ای که توش نباشی
حتی توو روزم تاریکه
تا صدات اینجا نپیچه
خونمون خونه نمیشه
دل من جز تو برای
هیشکی دیوونه نمیشه
ملودی مانیا
من با تو بال و پر میگیره زندگیم
میشه بیای و آسمون من بشی
دست خودت باشه دلم جاش خوبه
میشه دو تا بال روی شونه م بکشی
نمیشه با دوری سر کرد
نمیخوام فاصله باشه
چرا جای عشق باید
توی قلبت گله باشه
بگو از چی دلخوری تو
بگو چی باید درست شه
پایه های زندگیمون
نباید انقده سست شه

آهنگ دو تا بال حمید همایونی، با همراهی بهترین تنظیم کننده‌های صنعت موسیقی، با کیفیتی عالی ضبط شده و به راحتی می‌توان آن را در محیط‌های مختلف، از جمله در خودرو، در منزل و حتی در محل کار، گوش داد. با توجه به پرطرفدار بودن حمید همایونی، بسیاری از هواداران منتظر انتشار این آهنگ بودند و حالا این آهنگ در حال تبدیل شدن به یکی از پردانلودترین آثار حمید همایونی در بازار دانلود موسیقی است. آهنگ دو تا بال حمید همایونی اثری خلاقانه و ماندگار است، که با اجرای قوی حمید همایونی، تنظیم قوی و واژه‌های جذاب، می‌تواند احساسات قوی و پایدار در شنوندگانش به وجود آورد.

آهنگ جدید حمید همایونی با نام “دو تا بال”، احساسی و شنیدنی است. با شعری پر از احساس و موسیقیایی پرشور، این آهنگ قطعاً قلب شنونده را به لرزه در می‌آورد. در آهنگ دو تا بال، حمید همایونی با صدای پرقدرت خود، مفهوم دوستی و احساسات عمیق را به شنوندگان القا می‌کند.

دانلود موزیک دو تا بال حمید همایونی

استقبال مخاطبین و دانلود بالای قطعه دو تا بال حمید همایونی خود نیز گواه موفقیت بالای این آهنگ است که باعث شده تا خود حمید همایونی نیز رضایت خوبی از خود داشته باشد در تلاش باشد تا حتی کارهای بهتری نسبت به ترانه دو تا بال تولید و منتشر کند. این روزها که دنیای موسیقی پر شده از خوانندگان جوان و کارهای متفاوت موسیقی و هرکسی برای دانلود بیشتر و بدست آوردن مخاطب بیشتر تلاش میکند، هیچ خواننده ای بیکار ننشسته و تلاشش این است تا در این چرخه بزرگ حرفی برای گفتن داشته باشد.

Ready to experience the next level of music? Download Do Ta Bal by Hamid Homayooni and immerse yourself in his latest creation.

امتیاز بده گلم

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

هنوز امتیازی ثبت نشده رفیق

دانلود از ملودی مانیا نیم بها و نصف حجم برای شما محاسبه می شود.