دانلود موزیک نگم برات تیوان توفیقی

دانلود موزیک نگم برات تیوان توفیقی

Download New Music Tivaan Tofighi Nagam Barat

دانلود موزیک نگم برات تیوان توفیقی

نگم برات تیوان توفیقی

ترانه موزیک نگم برات تیوان توفیقی

دوست دارم اسممو وقتی ک تهش ی میم میزاری وقتی روی پیرهنم ی تارموتو جا میزاری دنیا زیر سرم وقتی سرم رو شونه هاته دلنشین ترین اهنگ برام صدای خنده هاته نگم برات افتاده ی جوری ب سرم هوات تا چشام میفته عشقم ب چشات انگاری قلبم میخاد از جا دراد همه جوره پات میمونم شدی عشق یکی ی دونم من فقط میخام تو باشی ساده بگم ک دیوونم خودتم اینو میدونی ک تو نباشی مثه پاییز بی بارونی میشم کاشکی پیش دلم قفل میشدی ی لحظه دور نباشی اعتراف کن روز اول تو هم دوسم داشتی

با گوش دادن آهنگ تیوان توفیقی نگم برات، مثل یک سفر در دنیایی باز، دور از خستگی و روزمرگی، احساس می‌کنم. طراحی صدای تیوان توفیقی، سازگاری بی‌نظیر با موسیقی، ترانه‌ی زیبا و مفهومی نگم برات، همه با هم این آهنگ را به یک اثر هنری بسیار ارزشمند تبدیل کرده‌اند. بعد از چند بار شنیدن، شاید به دلیل شیوه جدیدی که تیوان توفیقی در موزیک نگم برات به کار برده بود، آهنگ چیزی بسیار تازه و خاص بود. تیوان توفیقی، با زمینه موسیقیایی بسیار قوی و دانش خوبی از اجزای آهنگسازی، یکی از آهنگ‌های جذاب و پرانرژی را ایجاد کرده است. از طریق این آهنگ، به خوبی می‌توانستم حس شادی و آرامش را همزمان دریافت کنم. همانطور که میدانید در دنیای موسیقی امروز هواداران قسمت زیادی از موسیقی را تشکیل میدهند که اکثر خواننده‌ ها سعی میکنند تا با انتشار آهنگ ‌های فوق العاده رضایت آنان را بدست آورند. تیوان توفیقی نیز از این اتفاق مستثنی نبوده سعی کرده با موزیک نگم برات رضایت هوادارانش را بدست آورد چه بسا مخاطبین جدید به خانواده طرفداری خود اضافه کند.

دانلود موزیک نگم برات تیوان توفیقی

به نظر من نگم برات بی‌نظیر و الهام‌بخش است و بهترین آهنگی است که از تیوان توفیقی تا به حال منتشر شده است. به هرکسی که عاشق موسیقی است، پیشنهاد می‌دهم این آهنگ فوق‌العاده را گوش بدهد، چرا که طراوت و خلاقیت این اثر، قطعا شما را نیز مبهوت خود خواهد کرد.

Looking for some new beats to add to your collection? Download Nagam Barat by Tivaan Tofighi for a fresh sound.

امتیاز بده گلم

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

هنوز امتیازی ثبت نشده رفیق

دانلود از ملودی مانیا نیم بها و نصف حجم برای شما محاسبه می شود.